Miejsce dla Twojego biznesu!

Polski producent obrusów

Obrusy Natim - Graniczna 11 | 62-060 Witobel | woj. wielkopolskie | Numer telefonu: +48 618 135 299 | NIP: 779-001-75-98 | REGON: 004793865

Specjalizacja przedsiębiorstwa:

Firma Natim specjalizuje się w projektowaniu, produkcji i sprzedaży obrusów oraz innych nakryć stołów. Swoje produkty kieruje do klientów indywidualnych i biznesowych, oferując zarówno jednym, jak i drugim atrakcyjne ceny i warunki współpracy. Stworzone przez nią artykuły można zakupić w sklepie internetowym, który obsługuje zamawiających z całego kraju. Asortyment firmy uwzględnia obrusy wielkanocne i bożonarodzeniowe, proste i z koronką, występujące w wielu odcieniach kolorów oraz z wieloma typami wzorów.

Obrusy wielkanocne

Wśród produktów przeznaczonych na specjalne okazje znalazły się także obrusy wielkanocne. Widnieją na nich piękne wzory lub obszycia, które nawiązują do tego najważniejszego w wierze katolickiej święta. Klienci mogą zdecydować się na artykuły, na których wyszyto pisanki lub też kolorowe nakrycia w kratę, które przypominają o tym, jak radosny jest to czas. Wśród przedstawionych w sklepie produktów prym wiodą plamoodporne obrusy wielkanocne, które pozwalają na zminimalizowanie ryzyka pojawienia się na nich jakichkolwiek zabrudzeń.

Oferta: Kliknij tutaj

Więcej danych:

obrusynawymiar.pl

obrusynawymiar.pl

szyjemyobrusynawymiar.pl

Pracujemy w godzinach:

poniedziałek:24h
wtorek:24h
środa:24h
czwartek:24h
piątek:24h
sobota:24h
niedziela:24h

Może Cię również zainteresować:

Skuteczna promocja firmy

Marketing aplikacji mobilnych

Sprzedaj swój kamień szlachetny

Bursztyn skup