Miejsce dla Twojego biznesu!

Fotobudka na wesele

Foto Piksel - Sikorskiego 1/13 | 58-330 Jedlina-Zdrój | woj. dolnośląskie | Numer telefonu: +48 570 349 349 | NIP: 886-296-89-33 | REGON: 362943037

Specjalizacja przedsiębiorstwa:

Foto Piksel to firma, która swoim klientom oferuje wynajem fotobudki na wesele, urodziny czy studniówkę. Jest to bardzo ciekawa atrakcja, która łączy w sobie zabawę z uwiecznianiem wspomnień z wydarzenia. Firma zapewnia swoim klientom dojazd na terenie Dolnego Śląska, między innymi miejscowości Legnica. Obsługa przyjeżdża na miejsce przed czasem i gwarantuje organizację całego stanowiska oraz zajmowanie się nim w trakcie imprezy. Oferuje różne pakiety owych usług, jednak każdy z nich zapewnia gościom nielimitowaną ilość zdjęć. Dzięki temu każdy może skorzystać z fotobudki i cieszyć się jej działaniem.

Fotobudka

Fotobudka od firmy Foto Piksel to nowoczesne urządzenie, które zapewnia wykonanie wysokiej jakości zdjęć i drukowanie ich w bardzo krótkim czasie. Jest to coraz częściej widziana na różnych wydarzeniach atrakcja, ponieważ zapewnia gościom zabawę, a do tego pozwala zachować wspomnienia z imprezy. W pakiecie z urządzeniem są również gadżety do zdjęć, które urozmaicają każdą fotografię. Firma swoje usługi z dojazdem do klienta realizuje na terenie całego Dolnego Śląska, między innymi miejscowości Legnica.

Oferta: https://fotopiksel.com.pl/

Więcej danych:

fotopiksel.com.pl

fotopiksel.com.pl

biurofotopiksel.pl

Pracujemy w godzinach:

poniedziałek:24h
wtorek:24h
środa:24h
czwartek:24h
piątek:24h
sobota:24h
niedziela:24h