Miejsce dla Twojego biznesu!

Pokoje w Bydgoszczy

Magnus - Mostowa 3 | 85-110 Bydgoszcz | woj. wielkopolskie | Numer telefonu: +48 607 066 904 | NIP: 554-023-72-11 | REGON: 090026937

Specjalizacja przedsiębiorstwa:

Bydgoszcz to jedno z wielu miast w Polsce. Mieści się nad rzeką Brda, przez co posiada wyjątkowy charakter. To świetne miejsce na romantyczny wyjazd we dwoje, zwiedzanie z przyjaciółmi lub rodzinną wycieczkę z dziećmi. W mieście znajduje się wiele atrakcji. Dla fanów sztuki - Opera Nova, Galeria Miejska BWA, Filharmonia Pomorska czy Teatr Polski. Niedaleko Mostowej 3 znajdują się: Wyspa Młyńska, Spichrze, Kościół Klarysek czy stacja tramwaju wodnego. Urlop w Bydgoszczy może być w bardzo okazyjnej cenie.

Nocleg w centrum Bydgoszczy

Nocleg - Bydgoszcz Centrum? Tylko Mostowa 3! To kamienica w centrum miasta, która posiada liczne udogodnienia dla gości. Do dyspozycji turystów są studia z kuchenką oraz łazienką. Wśród udogodnień znajdują się m.in. internet WIFI, telewizja oraz radio. Pokoje są w pełni wyposażone, czyste i przestronne. W ofercie Magnus znajdują się pokoje dla par oraz większej ilości osób. Wszystkie studia są dostępne w bardzo atrakcyjnej cenie! Pomimo konkurencyjnej oferty, Mostowa 3 to miejsce w świetnej lokalizacji i bardzo komfortowe.

Oferta: https://www.noclegbydgoszcz.com.pl/

Więcej danych:

www.noclegbydgoszcz.com.pl

www.noclegbydgoszcz.com.pl

magnuslr1gmail.com

Pracujemy w godzinach:

poniedziałek:24h
wtorek:24h
środa:24h
czwartek:24h
piątek:24h
sobota:24h
niedziela:24h

Może Cię również zainteresować:

Wycieczki szkolne

Sprawdź