Miejsce dla Twojego biznesu!

Gościniec

Gościniec Jaroszewskie Wzgórze - Grobia 60 | 64-410 Sieraków | woj. wielkopolskie | Numer telefonu: +48 609 213 312 | NIP: 787-112-45-36 | REGON: 302632597

Specjalizacja przedsiębiorstwa:

Gościniec Jaroszewskie wzgórze znajduje się w miejscowości Sieraków od 2014 roku. Oferuje pobyty dla dwóch lub więcej osób w dostępnych pokojach, apartamentach oraz domkach. Jest to miejsce, które dba o komfort i ciekawe atrakcje dla swoich gości, dlatego oferuje im rozmaite działania w trakcie ich pobytu. Wakacje w tym miejscu zapewniają wiele wrażeń, ponieważ miejsce to znajduje się w okolicznościach pięknej przyrody. Jezioro Jaroszewskie, które przy którym mieści się ośrodek, umożliwia organizowanie atrakcji wodnych w okresie letnim.

Jezioro Sieraków

Jezioro Jaroszewskie znajduje się w otoczeniu pięknej przyrody w miejscowości Sieraków. Gościniec Jaroszewskie Wzgórze oferuje swoim gościom dostęp do niego dzięki prywatnej plaży na terenie obiektu. Hotel zapewnia noclegi w domkach, apartamentach oraz pokojach, nowocześnie urządzonych oraz wyposażonych w niezbędne sprzęty. Na terenie obiektu znajduje się plac zabaw oraz sala bilardowa, a dodatkowo gościniec organizuje bardzo ciekawe atrakcje, takie jak rajdy na quadach, spływ kajakowy, kameralne koncerty muzyczne i wiele innych.

Oferta: http://www.jaroszewskiewzgorze.pl/okolica.html

Więcej danych:

www.jaroszewskiewzgorze.pl

www.jaroszewskiewzgorze.pl

biurojaroszewskiewzgorze.pl

Pracujemy w godzinach:

poniedziałek:24h
wtorek:24h
środa:24h
czwartek:24h
piątek:24h
sobota:24h
niedziela:24h

Może Cię również zainteresować: