Miejsce dla Twojego biznesu!

Eleganckie apartamenty

Apartamenty Silver Point - Pamiątkowa 2 | 61-001 Poznań | woj. wielkopolskie | Numer telefonu: +48 534 846 424 | NIP: 778-010-81-58 | REGON: 301326504

Specjalizacja przedsiębiorstwa:

Szukając wyjątkowego noclegu w czystym, zadbanym i elegancko wystrojonym miejscu w Poznaniu, warto skorzystać z oferty firmy Apartamenty Silver Point. Oferuje ona wynajem apartamentów na noc, które prezentują się nietuzinkowo. Miejsca mają klimat i dzięki temu gwarantują wyjątkowy nastrój podczas każdego pobytu. Do wyboru jest kilka mieszkań, w różnych estetykach wykończenia, które dopasowuje się w zależności od indywidualnych preferencji klientów. Apartamenty do wynajęcia posiadają aneks kuchenny, sypialnie z wygodnym dwuosobowym łóżkiem oraz prywatną łazienkę.

Apartamenty do wynajęcia

Apartamenty do wynajęcia są idealnym wyborem dla osób, które oczekują więcej przestrzeni, niż dostępne jest w pokoju hotelowym. Firma Apartamenty Silver Point wynajmuje na noc mieszkania w Poznaniu, które cechują się wyjątkowym wystrojem i kompleksowym wyposażeniem. Przebywający mogą liczyć na czystość miejsca, świeżą pościel i ręczniki, dzięki czemu mogą poczuć się komfortowo. Do wyboru są mieszkania 35 i 45 m2, każde z nich wykończone w innym klimacie. Gwarantują niezapomniany pobyt dla dwójki osób w dobrej lokalizacji w Poznaniu.

Oferta: http://www.apartament-nadoby.pl/

Więcej danych:

www.apartament-nadoby.pl

www.apartament-nadoby.pl

silver55vp.pl

Pracujemy w godzinach:

poniedziałek:24h
wtorek:24h
środa:24h
czwartek:24h
piątek:24h
sobota:24h
niedziela:24h

Może Cię również zainteresować:

Uniwersalność kasetonów elewacyjnych

Kliknij tutaj

Usługi geodezyjne

https://www.geonova.pl/