Miejsce dla Twojego biznesu!

Broń kawalerzysty

PHU Benefico - Jeziory Wielkie 2B | 63-020 Zaniemyśl | woj. wielkopolskie | Numer telefonu: +48 661 925 625 | NIP: 786-160-60-50 | REGON: 300303560

Specjalizacja przedsiębiorstwa:

Ale Prezent to sklep internetowy oferujący swoim klientom liczne produkty związane z dawnymi epokami historycznymi. W asortymencie sklepu znajdują się przykładowo miecze, szable, noże oraz katany, a także broń palna oraz inne akcesoria. Wśród broni palnej znajdują się np. rewolwery, pistolety, strzelby oraz garłacze. Inne produkty dostępne na stronie internetowej Ale Prezent to m.in. panoplie, gwiazdy szeryfa, kapelusze kowbojskie czy topory. Już teraz zajrzyj na ich stronę internetową i sprawdź!

Szabla kawaleryjska

Szabla kawaleryjska to wyjątkowo elegancka i piękna replika. Niektóre modele ze strony internetowej Ale Prezent są dostępne ze zdobioną pochwą albo zostały umieszczone na drewnianej desce ekspozycyjnej i są od razu gotowe do powieszenia na ścianie. Szabla to wyjątkowy produkt Ale Prezent. Była owocem wpływów azjatyckich na polską kulturę. Szybko stała się symbolem szlachcica sarmaty. Trudno wyobrazić sobie teraz obraz z XVI wieku bez tej charakterystycznej broni. Dostępne są szable wz. 1917 oraz wz. 1934.

Oferta: http://aleprezent.com.pl/

Więcej danych:

aleprezent.com.pl

aleprezent.com.pl

infoaleprezent.com.pl

Pracujemy w godzinach:

poniedziałek:24h
wtorek:24h
środa:24h
czwartek:24h
piątek:24h
sobota:24h
niedziela:24h

Może Cię również zainteresować:

Uniwersalność kasetonów elewacyjnych

Kliknij tutaj

Eleganckie apartamenty

http://www.apartament-nadoby.pl/

Usługi geodezyjne

https://www.geonova.pl/