Miejsce dla Twojego biznesu!

Wzorniki

Hurtownia Kosmetyczna Corio - Bosa 15 | 60-125 Poznań | woj. wielkopolskie | Numer telefonu: +48 786 270 542 | NIP: 779-242-45-63 | REGON: 302832675

Specjalizacja przedsiębiorstwa:

Hurtownia Kosmetyczna Corio współpracuje z gabinetami w całej Polsce, zaopatrując je w wysokiej jakości narzędzia i akcesoria wykorzystywane w nich każdego dnia. Zatrudnia ona doświadczonych i wykwalifikowanych pracowników, którzy posiadają dogłębną wiedzę w dziedzinie, dzięki czemu doskonale doradzają oni niezdecydowanym klientom. Firma współpracuje z cenionymi europejskimi producentami, dzięki czemu kupujący mogą mieć pewność, iż posiadają one wszystkie certyfikaty oraz inne oznaczenia dopuszczające je do obrotu w kraju.

Estetyczny wzornik do paznokci

Wzornik do paznokci to najłatwiejszy i najwygodniejszy sposób na zaprezentowanie dostępnych kolorów lakierów czy przedstawienie jakie typu zdobienia dodatkowe wykonuje dany gabinet czy mobilna manikiurzystka. Jest on wręczany klientce, która w ten sposób może zapoznać się z usługami specjalisty i dobrać takie, które najlepiej jej odpowiadają. Hurtownia Corio zaprezentowała kilka różnych typów wzorników do paznokci, dlatego kupujący będą mieli szansę znaleźć takie, które spełniają ich wszystkie oczekiwania i potrzeby.

Oferta: http://sklep.coriocs.pl/

Więcej danych:

sklep.coriocs.pl

sklep.coriocs.pl

hurtowniacoriocs.pl

Pracujemy w godzinach:

poniedziałek:24h
wtorek:24h
środa:24h
czwartek:24h
piątek:24h
sobota:24h
niedziela:24h

Może Cię również zainteresować:

Przychodnia lekarska

www.poradnia-staroleka.com.pl

Wkładki do butów

https://www.ewalawniczak.pl/

Kremy do twarzy i ciała

Lumene - krem nawilżający